קהילה

אנו מזמינים אותך להשפיע ולקחת חלק בפעילות ובעיצוב הסביבה והקהילה בעיר!

  • "לעולם אל תטילו ספק בכך שקבוצה קטנה של אזרחים מודאגים ואכפתיים יכולה לשנות את העולם; זה הדבר היחיד שאי־פעם הביא לשינוי."

מרגרט מיד

מעורבות חברתית

  • הפעלת סטודנטים עבור מלגה וצעירים בתוכניות למעורבות חברתית.

  • פיתוח תוכניות למנהיגות ומעורבות בקהילה.

  • במה להתנדבות יצירתית, יזמות חברתית.

קבוצת פעילי החווה האקולוגית

מתהווה קבוצת פעילים בנושאי איכות סביבה וקיימות – קבוצה קהילתית המקדמת את     ההקמה והתפעול של חוה אקולוגית קהילתית אורבנית בטירת כרמל. החווה תשמש מקום מפגש למשפחות וותיקות וחדשות, לפעילות בטבע ועשייה משותפת במסגרת הקבוצה הפעילים יעבדו עם מנחת קבוצות ,יסיירו בעיר ויארגנו אירועים ירוקים בעיר.

קבוצת פעילים
חדשים וותיקים

שלישי במרכז
אחת לחודש בימי שלישי

סדרת הרצאות מעוררת השראה ומחשבה בנושאי יזמות, קריירה וכלכלה לתושבי טירת כרמל.

ההרצאות שהתקיימו:

רויטל הנדלר – מייסדת חברת 'אול ג'ובס' ויזמית סטארט אפים בתחומים חברתיים ועסקיים כאחד.הרצאה שעסקה ביזמות, קריירה וכלים להצלחה.

יורם לביאנט – יועץ לאימון כלכלת המשפחה בנושא 'העתיד הכלכלי שלנו'.

טיפים כיצד לשמור על הכסף שלנו ולחסוך לפנסיה על מנת שנוכל לחיות עד גיל 100 ויותר.

קובי אמסלם – לשעבר הממונה על השכר באוצר, שנולד וגדל בטירת כרמל, וסיפר לצעירים על דרכו מטירת כרמל ועד למשרד האוצר. ההרצאה עסקה גם בנושא קביעת השכר, ארגוני עובדים וסולידריות חברתית.

צליל אברהם – פרסמה באתר מאקו סידרה של כתבות שעסקו בדור ה-Y: העתיד הכלכלי שלו, העתיד התעסוקתי שלו, המצב הרגשי שלו והפער הדורי בינו ובין הוריו. הכתבות זכו לתהודה עצומה והפכו את צליל במידה רבה לקול של הדור עליו כתבה. צליל הגיעה למרכז כחלק מסדרת 'שלישי במרכז' וסדרת 'הרצאה נודדת' של המשרד לפיתוח הנגב והגליל, כדי לדבר על חלק מהנושאים שכיסתה בכתבות שלה, וגם על הרבה דברים אחרים.

 

יואב מלמד – מנהל קבוצת הפייסבוק "משרות הייטק ושיווק ללא ניסיון" בנושא כלים למציאת עבודה לסטודנטים ולבוגרים' – הרצאה במסגרת יריד הסטודנטים.

שמעון אמסלם – לשעבר שחקן ליגת העל בכדורסל וקפטן הפועל תל אביב, מאמן, פרשן וקואוצ'ר. בהרצאתו חלק שמעון את סיפורו האישי ודרכו להצלחה, תוך מתן טיפים למנהיגות אישית וקבוצתית.

דפנה שקד – מומחית לפיתוח קריירה ואסטרטגיות למציאת עבודה

דפנה שקד – מומחית לפיתוח קריירה ואסטרטגיות למציאת עבודה

להשארת פרטים